ABC Hippo Jelly Straws Bag 300g

(300g)

Jelly Straws z galaretki owocowej. 

Data ważności
2024-06-22
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

17,99 zł

Dostępny

Jelly Straws z Tajwanu to odpowiednik Jelly Fruits w Stick'ach! W opakowaniu znajdziecie deser w postaci galaretki z sokiem, zamknięty w tubce. Niezwykle popularny, Tik Tok-owy Hit! W opakowaniu znajdziecie w czterech smakach: winogrono, ananas, zielone jabłuszko oraz truskawka. :) Możesz rozciąć słomkę i wysiorbać cały deser do buzi! Gwarantujemy masę zabawy! Ty podejmiesz decyzje jak je zjesz :D 

Teraz w uroczym opakowaniu z hipciem. :)

UWAGA! Ten produkt należy dokładnie przeżuć przed połknięciem. Uważaj na dzieci w wieku poniżej 6 lat, a osoby starsze, które spożywają ten produkt, powinny je jeść ze szczególną ostrożnością. Nigdy nie należy połykać produktu w całości.

Masa netto
300g
Cena za 100g
6,00 zł
Kraj pochodzenia
Tajwan
Skład
Woda, cukier, fruktoza, substancja zagęszczająca (E407, E410), regulator kwasowości (E296, E330), aromat (truskawka, winogrono, ananas, jabłko), barwniki (E102, E129, E133). Barwniki E129 i E102 mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Przechowywac w chłodnym miejscu. UWAGA! Ten produkt należy dokładnie przeżuć przed połknięciem. Uważaj na dzieci w wieku poniżej 6 lat, a osoby starsze, które spożywają ten produkt, powinny je jeśc ze szczególną ostrożnością. Nigdy nie należy połykać produktu w całości.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...