Pepsi Blue USA

(500ml)

Napój gazowany Pepsi w kolorze niebieskim, o smaku jagodowym.

Data ważności
2022-03-28
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

13,99 zł

Dostępny

UWAGA! JUŻ JEST!

Mamy w Scrummy limitowaną edycję Pepsi! Śpiesz się bo ilość jest mocno ograniczona, a nie wiadomo kiedy ponownie będzie dostępna!

Pierwszy raz Pepsi Blue pojawiła się w USA oraz Kanadzie w połowie roku 2002. Co ciekawe pod koniec 2002 roku pojawiła się również w Polsce. Dosyć szybko jednak zniknęła z rynku i pojawiała się w różnych państwach jako serie limitowane. Obecnie można ją dostać w USA i stamtąd właśnie ją mamy :D

Jej smak przez producentów określany jest jako jagodowy. Najważniejszy jest jednak jej nietypowy kolor. W taki sposób Pepsi lubi nas zaskakiwać, tak jak zrobiła to ze słynną Pepsi Crystal. Czy tak jak ona zostanie hitem? Być może. Jedno jest pewne - na półce prawdziwego kolekcjonera po prostu nie może jej zabraknąć!

O firmie:

Pepsi-Cola została wprowadzona na rynek w roku 1893 przez amerykańskiego farmaceutę Caleba Bradhama w New Bern w Północnej Karolinie. Na początku napój nazywał się "Brad's Drink" (ang. Napój Brada) i był produkowany w domu pomysłodawcy. Później zmieniono nazwę na Pepsi-Cola. Słowo "pepsi" pochodzi od ang. pepsine – pepsyna.

Pojemność
500ml
Cena za 100ml
2,80 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Soda, syrop fruktozowo-kukurydziany, naturalne aromaty, kwas fosforowy, kwas cytrynowy, kwas sodowy, cytrynian sodu, barwniki: E133, E129, E414. Barwnik E129 może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Nowy

Scrummy
Wczytywanie...