Pepsi Japan Cola Zero

(490ml)

Napój Pepsi o odświeżonym smaku z Japonii, bez cukru.

Data ważności
2020-08-11
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

13,99 zł 7,00 zł

Dostępny

Japan Cola to nowa, odświeżona wersja smakowa Pepsi, która ma zapewnić maksymalną satysfakcję japońskim "miłośnikom coli". Japoński dystrybutor maki Pepsi (Suntory) pracując nad określeniem dokładnych potrzeb konsumentów, rozmawiał bezpośrednio z ponad 100 "miłośnikami coli" i rozpoczął pracę od podstaw, aby osiągnąć NOWY, orzeźwiający smak w połączeniu z przyjemnym posmakiem pozostającym w ustach.

Jej smak delikatnie różni się od zwykłej Pepsi i dodatkowo posiada aromat orzeźwiających japońskich cytrusów. Nie są to oczywiście pomarańcze, cytryny czy limonki. Chodzi oczywiście o słynne japońskie Yuzu, które nadają specyficzną iskrę do znanego już smaku. Poza tym producent opisuję, że w Japan Coli znajdziecie "ukryty smak soli". Kto chciałby ją przetestować?

Wersja bez dodatku cukru.


Wersja dostępna jedynie na rynku japońskim co czyni ją nie laga gratką dla wszystkich fanów i kolekcjonerów Pepsi.


O firmie:

Pepsi-Cola została wprowadzona na rynek w roku 1893 przez amerykańskiego farmaceutę Caleba Bradhama w New Bern w Północnej Karolinie. Na początku napój nazywał się "Brad's Drink" (ang. Napój Brada) i był produkowany w domu pomysłodawcy. Później zmieniono nazwę na Pepsi-Cola. Słowo "pepsi" pochodzi od ang. pepsine – pepsyna.

Pojemność
490ml
Cena za 100ml
1,43 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Woda gazowana, barwnik (E150d), zakwaszacz, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aspartam, Acesulfam K, sukraloza, kofeina.
-50%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...