Pepsi Japan Cola Orange

(490ml)

Napój Pepsi o smaku pomarańczy z Japonii.

Data ważności
2020-08-21
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

13,99 zł 7,00 zł

Dostępny

Japan Cola to nowa, odświeżona wersja smakowa Pepsi, która ma zapewnić maksymalną satysfakcję japońskim "miłośnikom coli". Japoński dystrybutor maki Pepsi (Suntory) pracując nad określeniem dokładnych potrzeb konsumentów, rozmawiał bezpośrednio z ponad 100 "miłośnikami coli" i rozpoczął pracę od podstaw, aby osiągnąć NOWY, orzeźwiający smak w połączeniu z przyjemnym posmakiem pozostającym w ustach.

Smak Japan Cola Orange to nowość na japońskim rynku- edycja specjalna która będzie dostępna tylko do lata 2020. Kiedy dokładny pomarańczowy smak zostanie dodany do unikalnej mieszanki Japan Cola Pepsi, uzyskasz wyjątkowy smak napoju! Równowaga smaku jest idealna, aby w każdym łyku poczuć zarówno japońską pomarańczę satsuma oraz smak coli. 


Wersja dostępna jedynie na rynku japońskim w 2020 roku, co czyni ją nie laga gratką dla wszystkich fanów i kolekcjonerów Pepsi.

O firmie:

Pepsi-Cola została wprowadzona na rynek w roku 1893 przez amerykańskiego farmaceutę Caleba Bradhama w New Bern w Północnej Karolinie. Na początku napój nazywał się "Brad's Drink" (ang. Napój Brada) i był produkowany w domu pomysłodawcy. Później zmieniono nazwę na Pepsi-Cola. Słowo "pepsi" pochodzi od ang. pepsine – pepsyna.

Pojemność
490ml
Cena za 100ml
1,43 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Cukier (cukier glukozowo-fruktozowy, cukier), sól, kwas węglowy, barwnik (karmel), pomarańcz, środek zakwaszający (kwas cytrynowy), kofeina, środek konserwujący (kwas benzoesowy E210), aromat.
-50%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...