The Fentimans Ginger Beer 275ml

(275ml)

Tradycyjne piwo imbirowe, bezalkoholowe.

Data ważności
2021-07-28
W koszyku
szt.
W magazynie
9 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni

8,99 zł

Dostępny

Spróbuj tradycyjnego piwa imbirowego, w którym przebija mocny orzeźwiający, pikantny imbirowy smak. Fentimans Ginger Beer to pełen aromatu napój, rozgrzewający kubki smakowe przy pomocy najlepszego chińskiego imbiru i naparów z ziół.

Fentimans to tradycyjne brytyjskie napoje wytwarzane od 1905 roku przez małą, rodzinną firmę na północy Anglii. Za wyjątkowy smak i aromat odpowiedzialna jest tradycyjna metoda wytwarzania – każdy napój jest warzony w miedzianych kadziach przez minimum tydzień w założonym w 1849 roku browarze Robinsons w Stockport.

Obecnie po ponad 100 latach, do produkcji napojów Fentimans tradycyjny proces warzenia pozostał niezmienny.
Siedmiodniowy proces fermentacji przy pomocy użyciu drożdży browarniczych oraz aromatycznych kwiatów, owoców i ziół z całego świata sprawia, że ta wyjątkowa receptura pozostaje niezmienna.

Pojemność
275ml
Cena za 100ml
3,27 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
woda gazowana, fermentowany wywar z imbiru (woda, syrop glukozowy, imbir, drożdże), cukier, syrop glukozowy, sok gruszkowy: koncentrat, naturalne aromaty (imbir, cytryna, papryka), regulator kwasowości: kwas winowy, kwas cytrynowy, napar ziołowy (przetacznik, jałowiec, krwawnik)

Related products

Scrummy
Wczytywanie...