Fanta Fruity Cream Soda 330ml

(330ml)

Napój gazowany o smaku waniliowym i owocami: pomarańczy, ananasa, banana.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Przed Wami Fanta Soda Cream z Wietnamu. Poza świetnym, waniliowym smakiem poczujecie połączenie aromatów ananasa z pomarańczą oraz bananem. Dodatkowo Fanta ta charakteryzuje się mocnym, neonowo-zielonym kolorem. A jeszcze do tego te bąbelki... orzeźwiające, jedyne w swoim rodzaju. Fanta jeszcze nas nigdy nie zawiodła, a Ciebie? Jeżeli nie próbowałeś tego smaku, koniecznie nadrób zaległości 1f609.png 

Charakteryzuje się mocnym, neonowo-zielonym kolorem, a jej smak to połączenie aromatów ananasa z pomarańczą oraz bananem, co w efekcie końcowym daje nam wyczuwalną nutę gumy balonowej.

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
330ml
Cena za 100ml
1,82 zł
Kraj pochodzenia
Wietnam
Skład
Woda gazowana, syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, cukier, regulator kwasowości (E330), aromat sodowy z naturalnymi owocami, konserwant (E211), substancja słodząca (acesulfam potasowy, sukraloza), barwniki (tartrazyna, (E143)).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...