Fanta Pink Grapefruit No Sugar

(330ml)

Fanta o smaku różowych grejpfrutów bez cukru.

4,99 zł

Obecnie brak na stanie

Przed Tobą Fanta w zgrabnej 330ml puszce o smaku różowych grejpfrutów bez cukru! Teraz możesz rozkoszować się jej wyjątkowym smakiem nie martwiąc się o zbędne kalorie. :)

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
330ml
Cena za 100ml
1,51 zł
Kraj pochodzenia
Dania
Skład
Woda gazowana, różowy sok grejpfrutowy z koncentratu (3,4%), kwas cytrynowy, regulator kwasowości (cytrynian sodu), słodziki (aspartam, acesulfam K), barwniki (antocyjany, karoteny), środki konserwujące (sorbinian potasu), naturalne aromaty grejpfrutowe z innymi naturalnymi, aromaty.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...