Fanta Pineapple

(355ml)

Napój gazowany o smaku ananasowym.

7,99 zł

Obecnie brak na stanie

Jaki jest Twój ulubiony owoc? Tym razem mamy coś dla fanów ananasa. Fanta o smaku soczystych ananasów, potrafi człowieka rozpieścić :) Jest orzeźwiająca, słodziutka i przenosi nas do krainy zwanej relaksem :) Daj ponieść się fantazji! More Fanta. Less Serious.

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
355ml
Cena za 100ml
2,25 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
woda gazowana, wysokofruktozowy syrop kukurydziany, kwas cytrynowy, naturalne aromaty, skrobia modyfikowana, konserwanty (sorbinian potasu, benzoesan sodu) cytrynian sodu, olej kokosowy, sól, emulgator (E444), barwniki (E102, E110)Barwniki E102 oraz E110 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...