Fanta Huong Trai Cay Vietnam

(320ml)

Napój gazowany o smaku ananasa, pomarańczy i banana.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Przed Wami Fanta Green z Wietnamu. Charakteryzuje się mocnym, neonowo-zielonym kolorem, a jej smak to połączenie aromatów ananasa z pomarańczą oraz bananem, co w efekcie końcowym daje nam wyczuwalną nutę gumy balonowej. A jeszcze do tego te bąbelki... orzeźwiające, jedyne w swoim rodzaju. Fanta jeszcze nas nigdy nie zawiodła, a Ciebie? Jeżeli nie próbowałeś tego smaku, koniecznie nadrób zaległości 1f609.png 

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
320ml
Cena za 100ml
1,87 zł
Kraj pochodzenia
Wietnam
Skład
Woda gazowana, cukier, aromaty, kwas cytrynowy, barnik (E102, E133)Barwnik E102 może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...