Fanta Sarsi Vietnam

(330ml)

Napój gazowany o smaku piwa korzennego.

Data ważności
2020-05-14
W koszyku
szt.
W magazynie
3 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni

5,99 zł

Dostępny

Przed Wami Fanta Sari - to smak często kupowany w Wietnamie! To napój gazowany o specyficznym, korzenno-ziołowym smaku. Jest to produkt, który na pewno trzeba spróbować. Jedni go pokochają drudzy nie wybiorą go drugi raz. Sprawdź jak będzie z Tobą! Jeżeli nie próbowałeś tego smaku, koniecznie nadrób zaległości

PS my pokochaliśmy :)

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy.

Pojemność
330ml
Cena za 100ml
1,82 zł
Kraj pochodzenia
Wietnam
Skład
Woda gazowana, syrop wysoko-fruktozowy, katalizatory, barwnik (E150d), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), benzoesan sodu.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...