Pepsi Blue

(450ml)

Napój gazowany Pepsi w kolorze niebieskim.

Data ważności
2020-03-01
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

6,99 zł

Dostępny

UWAGA! JUŻ JEST!

Mamy w Scrummy limitowaną edycję Pepsi! Śpiesz się bo ilość jest mocno ograniczona, a niewiadomo kiedy ponownie będzie dostępna!

Pierwszy raz Pepsi Blue pojawiła się w USA oraz Kanadzie w połowie roku 2002. Co ciekawe pod koniec 2002 roku pojawiła się również w Polsce. Dosyć szybko jednak zniknęła z rynku i pojawiała się w różnych państwach jako serie limitowane. Obecnie można ją dostać w Indonezji i stamtąd właśnie ją mamy :D

Jej smak przez producentów określany jest jako jagodowy. Faktycznie można wyczuć  w niej owocowe posmaki, ponadto wydaje się słodsza od tej oryginalnej. Najważniejszy jest jednak jej nietypowy kolor. W taki sposób Pepsi lubi nas zaskakiwać, tak jak zrobiła to ze słynną Pepsi Crystal. Czy tak jak ona zostanie hitem? Być może. Jedno jest pewne - na półce prawdziwego kolekcjonera po prostu nie może jej zabraknąć!

O firmie:

Pepsi-Cola została wprowadzona na rynek w roku 1893 przez amerykańskiego farmaceutę Caleba Bradhama w New Bern w Północnej Karolinie. Na początku napój nazywał się "Brad's Drink" (ang. Napój Brada) i był produkowany w domu pomysłodawcy. Później zmieniono nazwę na Pepsi-Cola. Słowo "pepsi" pochodzi od ang. pepsine – pepsyna.

Pojemność
450ml
Cena za 100ml
1,55 zł
Kraj pochodzenia
Indonezja
Skład
Woda gazowana, cukier,regulator kwasowości (kwas fosforowy, kwas cytrynowy, cytrynian sodu), naturalne aromaty, kofeina, konserwant (benzoesan sodu), stabilizator (guma arabska), barwnik (E133, E129).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...