Fanta Orange Zero Sugar UK

(330ml)

Fanta pomarańczowa, bez dodatku cukru.

Data ważności
2020-08-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

4,99 zł

Dostępny

Oto Fanta, która w jednej puszce zawiera tylko 10 kcal!!! Ciesz się orzeźwieniem nie przejmując się o zgrabną sylwetkę :) Zabierz ją ze sobą na plażę, spacer czy imprezę ze znajomymi!. Przygotuj z niej dietetycznego drinka lub pij z kostkami lodu!

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
330ml
Cena za 100ml
1,51 zł
Kraj pochodzenia
UK
Skład
Woda, sok pomarańczowy z koncentratu, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, substancja słodząca (acesfulam potasu, aspartam), konserwant (sorbinian potasu), kwas jabłkowy, naturalne aromaty, koncentraty (z marchewki oraz dyni), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), stabilizator (guma guar). Zawiera fenyloalaninę.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...