Fanta Grape USA 355ml

(355ml)

Napój o smaku winogronowym.

Data ważności
2021-12-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

7,99 zł 6,39 zł

Dostępny

Lubisz czerwone winogrona? Jeśli tak, to ten napój jest stworzony dla Ciebie! Mowa oczywiście o Fancie Grape, czyli mocno orzeźwiającym, bąbelkowym napoju w niespotykanej w Polsce wersji smakowej! Jeżeli jeszcze jej nie próbowałeś, warto to nadrobić. Szczególnie, że to jeden z bestsellerów w naszej ofercie. More Fanta. Less Serious.

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
355ml
Cena za 100ml
1,80 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
woda gazowana, wysokofruktozowy syrop kukurydziany, naturalne aromaty, kwas winowy, konserwanty (sorbinian potasu, benzoesan sodu), kwas cytrynowy, barwniki (E129, E133).Barwnik E129 może powodować negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
-20%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...