Fanta Peach USA

(355ml)

Napój o smaku brzoskwiniowym z USA.

Data ważności
2021-12-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

7,99 zł 6,39 zł

Dostępny

Poczuj wakacje w ustach razem z Fantą o smaku brzoskwiniowym prosto z USA! Ten silnie owocowo-bąbelkowy napój sprawi Ci z każdym łykiem coraz więcej radości. More Fanta. Less Serious.

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
355ml
Cena za 100ml
1,80 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Woda gazowana, wysokofruktozowy syrop kukurydziany kwas cytrynowy, naturalne aromaty, konserwant (benzoesan sodu), barwniki (E110, E129). Barwniki E110 oraz E129 mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
-20%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...