Pepsi Zero Japan Lemon Cola

(600ml)

Napój Pepsi z Japonii, bez dodatku cukru z aromatem cytrynowym.

19,99 zł

Obecnie brak na stanie

"Pepsi Fried Chicken Special" to cytrynowa cola o zerowej kaloryczności, dzięki czemu możesz cieszyć się soczystym kurczakiem bez obaw o dodatkowe kalorie. Atrakcyjne opakowanie z apetycznym zdjęciem kurczaka kusi do skosztowania tego orzeźwiającego napoju.

Smak kurczaka w Pepsi??? NIE... Japonia nie jest AŻ tak szalona! To ciekawa propozycja na limitowaną edycję, skoncentrowana na urozmaiceniu jednego z ulubionych dań Japonii: smażonego kurczaka (Karaage). W zasadzie opracowano formułę LEMON Cola, która doskonale komponuje się ze smażonym kurczakiem, gdyż przełamuje tłustość potrawy i dodaje apetyczny smak. Wersja ZERO kalorii na pewno pomoże zrównoważyć kaloryczność smażonego kurczaka. Spróbuj! Ma orzeźwiający smak cytrynowej Pepsi Cola, który prawdopodobnie jest lepszy dla Twojego organizmu niż ich standardowe coli. Spróbuj Japońskiej Pepsi i odkryj doskonałe połączenie smaków w towarzystwie orzeźwiającej, cytrynowej coli!

Wersja dostępna jedynie na rynku japońskim od grudnia 2022 roku, co czyni ją nie laga gratką dla wszystkich fanów i kolekcjonerów Pepsi.


Dla niewtajemniczonych, karaage to japoński smażony kurczak (choć istnieje techniczna różnica między karaage a smażonym kurczakiem), bardzo popularna przekąska w barach i danie w bentoboxach. Suntory w swoim komunikacie prasowym właściwie opisuje go jako "jedzenie ludu" w Japonii.

O firmie:

Pepsi-Cola została wprowadzona na rynek w roku 1893 przez amerykańskiego farmaceutę Caleba Bradhama w New Bern w Północnej Karolinie. Na początku napój nazywał się "Brad's Drink" (ang. Napój Brada) i był produkowany w domu pomysłodawcy. Później zmieniono nazwę na Pepsi-Cola. Słowo "pepsi" pochodzi od ang. pepsine – pepsyna.

Pojemność
600ml
Cena za 100ml
3,33 zł
Kraj pochodzenia
Japonia

Related products

Scrummy
Wczytywanie...