Fanta Zero Pink What The Fanta China

(500ml)

Jasno różowa Fanta bez cukru o tajemniczym smaku.

Data ważności
2023-07-16
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

11,99 zł

Dostępny

What The Fanta? Nie dowiesz się, póki sam nie spróbujesz! Już jasnoróżowy kolor przyciąga nas i kusi. :D 

Produceni Fanty stworzyli dla nas napój bez cukru, ale nie ujawnili jaki smak kryje się w tej puszcze. Fanta produkowana w Chinach.

Uwaga - w Chinach na produktach spożywczych oznacza się datę produkcji, a nie jak w UE datę przydatności do spożycia. Produkt jest zdatny do spożycia 9 miesięcy od daty produkcji uwzględnionej na opakowaniu.

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
500ml
Cena za 100ml
2,40 zł
Kraj pochodzenia
Chiny
Skład
Woda gazowana, substancje konserwujące E290, E213, regulatory kwasowości E330, E296, emulgator E421II, substancja słodząca E955, E950, barwnik E123, naturalny aromat.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...