Fanta Strawberry and Kiwi Zobacz większe

Fanta Strawberry and Kiwi (330ml)

Nowy

Fanta o smaku truskawki i kiwi.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9,99zł Wysyłka z Polski w 24h

4,99 zł

1,51 zł za 100ml

Opis

Poczuj wakacje w ustach razem z Fantą o smaku Truskawki i Kiwi. To silnie owocowo-bąbelkowe połączenie sprawi Ci z każdym łykiem coraz więcej radości. More Fanta. Less Serious.

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy.

Więcej informacji

Pojemność330ml
Cena za 100ml1,51 zł
ProducentFanta
Kraj pochodzeniaDania
SkładWoda, cukier, sok owocowy z koncentratu 3%, dwutlenek węgla, naturalny aromat kiwi z innnymi naturalnymi aromatami, koncentrat warzywny (marchew, szafran), regulator kwasowości, (E330), stabilizator kwasowości (E414, E445)
Data ważności19.08.2020

Produkty powiązane