Fanta Zero Orange 1L

(1l)

Fanta pomarańczowa, bez dodatku cukru.

9,99 zł

Obecnie brak na stanie

Oto litrowa butelka Fanty!!! Fanty, która w jednej szklance zawiera tylko 8 kcal!!! Ciesz się orzeźwieniem nie przejmując się o zgrabną sylwetkę :) Zabierz wygodną butelkę na plażę, spacer czy imprezę ze znajomymi!. Przygotuj z niej dietetycznego drinka lub pij z kostkami lodu!

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
1l
Cena za 100ml
1,00 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Woda, sok pomarańczowy z koncentratu, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, naturalny aromat cytryny i limetki, regulator kwasowości: cytrynian sodu, substancja słodząca: cyklaminian sodu, aspartam( zawiera fenyloalaninę), sól sodowa sacharyny.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...