Fazer Apple Caramel & Hazelnut Dark Chocolate Winter Edition

(200g)

Ciemna czekolada z jabłkiem, karmelem i orzechami laskowymi. 

Data ważności
2021-06-26
W koszyku
szt.
W magazynie
10 szt.
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

18,99 zł 13,29 zł

Dostępny

Słodkość z Finlandii, czyli czekolada od kultowej firmy Fazer w zimowej edycji! Ciemna czekolada z kawałkami jabłka, łączy się z karmelem oraz kruszonymi orzechami laskowymi. Czekolada na długie, zimowe wieczory z pewnością znajdzie miejsce w każdym domu. :) 

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
200g
Cena za 100g
6,65 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, miazga kakaowa, masło kakaowe, masło, orzech laskowy, tłuszcz mleczny, przecier jabłkowy, fruktoza, koncentrat soku jabłkowego, mąka ryżowa, syrop glukozowy, syrop, mleko zagęszczone, mleko, tłuszcz roślinny (palmowy), emulgator (lecytyna w tym soja) , aromat.
-30%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...