Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Bar Giant

(192g)

Mleczna czekolada Reese's wypełniona masłem orzechowym.

29,99 zł

Obecnie brak na stanie

Produkt wyjątkowej klasy. Gdyby zapytać Amerykanina o Reese's odpowiedziałby, że nie wyobraża sobie bez niego życia. Wielka, mleczna czekolada z masłem orzechowym, która rozpływa się w ustach. Jest ona niezwykle delikatna i idealnie wkomponowuję się w lekko słone masło. Musisz ją spróbować! In Reese's we trust!

Ta wersja to wielka, 192-gramowa tabliczka.

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Masa netto
192g
Cena za 100g
15,62 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, laktoza, emulgator (lecytyna sojowa), E476) masło orzechowe (orzechy ziemne, cukier, dekstroza, sól, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyna sojowa), przeciwutleniacz (galusan propylu, palmitynian askorbylu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Informacja o alergenach. Produkt zawiera: mleko, soja, orzechy.

Scrummy
Wczytywanie...