Guinness Dark Chocolate Decadently Rich

(90g)

Gorzka czekolada z delikatną nutą ciemnego piwa Guinness.

14,99 zł

Obecnie brak na stanie

Guinness to irlandzkie piwo znane na niemal całym świecie. Dlatego obok tej tabliczki czekolady nie  można przejść obojętnie :) Pod ciemną czekolada skrywa ona wspaniałe, nadzienie przypominające w smaku mega gęstą pianę piwną. Właśnie po niej rozpoznawany jest Guinness ;)

Guinness to najpopularniejsze piwo w Irlandii, warzone w założonym przez Arthura Guinnessa browarze St. James’s Gate Brewery w Dublinie. Piwo szybko zdobyło popularność na Wyspach Brytyjskich, a później na całym świecie. W 1833 roku firma była największym irlandzkim browarem, a pół wieku później produkowała już milion beczek piwa rocznie. Dziś na świecie wypija się 10 milionów kufli Guinnessa dziennie, a działający od ponad 250 lat browar jest jedną z największych i najbardziej znanych firm piwowarskich na całym globie. Obecnie Guinness jest częścią brytyjskiego koncernu Diageo.

Masa netto
90g
Cena za 100g
16,66 zł
Kraj pochodzenia
UK
Skład
Cukier, masa kakaowa, oleje roślinne (palmowy, sal, shea, rzepakowy, mango, słonecznikowy, z ziaren bawełny), masło kakaowe, syrop glukozowy, Piwo Guinness (5%) zawiera jęczmień i gluten, mleko w proszku, naturalny spirytus spożywczy, odtłuszczone mleko w proszku, dekstroza, syrop sorbitolowy, aromaty, emulgator (lecytyna sojowa).Ciemna czekolada zawiera min 52% kakao. Może zawierać orzechy. Zawiera alkohol, nie zaleca się spożycia u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...