Tony's Chocolonely Dark Milk Chocolate Pretzel Toffee

(180g)

Mleczno-ciemna czekolada z kawałkami pretzla oraz toffee. 

Data ważności
2022-12-16
W koszyku
szt.
W magazynie
7 szt.
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

29,99 zł

Dostępny

Crazy About Chocolate, Serious About People, czyli slogan marki Tony's. Jej głównym celem jest położenie kresu niewolnictwu w przemyśle czekoladowym. Założycielem marki jest dziennikarz Teun van de Keuken, który przygotowując program o plantacjach kakao w Afryce, odkrył, że w ponad 20% przypadków (jak się później okazało, odsetek ten jest zdecydowanie wyższy) korzysta się z pracy niewolniczej, a kakao pozyskane w nieetyczny sposób trafia następnie do największych światowych koncernów produkujących czekoladę. Tworząc markę Tony's miał misje uwolnić w 100% niewolników w produkcji czekolady.

Tony’s Factory nabywała kakao z plantacji Kuapa Kokoo w Ghanie, która nie wykorzystuje m.in. dzieci do produkcji kakao.

Razem sprawimy, że cała czekolada będzie w 100% wolna od niewolników. Wchodzisz w to? :)

Precel? Yummy! Toffi? Tak proszę! 

W ciemno- mleczną czekoladę włożono chrupiące kawałki precla ze słodkim chrupiącym toffi w gorzkiej mlecznej czekoladzie z 42% kakao.

Masa netto
180g
Cena za 100g
16,66 zł
Kraj pochodzenia
Holandia
Skład
Cukier, miazga kakaowa, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, bułka z precla (mąka pszenna, sól, olej słonecznikowy, mąka pszenna słodowa, drożdże, regulator kwasowości (wodorotlenek sodu)), kawałki karmelu 2,78% (cukier, syrop glukozowy), sól morska, emulgator (lecytyna sojowa).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...