Reese's Giant Cups 454g

(454g)

Czekoladowe babeczki z masłem orzechowym w wersji XXL.

49,99 zł

Obecnie brak na stanie

Reese's Giant Cups ucieszy najbardziej zagorzałych fanów legendarnych, amerykańskich babeczek z masłem orzechowym. Wersja Jumbo to największa wersja Reese's dostępna na rynku. Dwie ogromne babeczki ważą prawie pół kilograma! Nie czekaj, fanów Reese's jest wielu!

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Masa netto
454g
Cena za 100g
11,01 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, czekolada, laktoza, lecytyna sojowa, E476 (emulgator)) masło orzechowe (orzechy ziemne, cukier, dekstroza, sól, E319 (przeciwutleniacz).

Scrummy
Wczytywanie...