Cadbury Dairy Milk Egg and Spoon Double Chocolate

(112g)

Cztery czekoladowe jajka wypełnione podwójnym musem czekoladowym.

19,99 zł

Obecnie brak na stanie

Jeden z najbardziej pomysłowych produktów Cadbury. Już na wstępie możemy zachwycić się designerskim opakowaniem. W środku znajdują się 4 jajka czekoladowe oraz dwie łyżeczki. Po odgryzieniu czubka jajka dostajemy się do pysznego nadzienia- delikatnego musu aż podwójnie czekoladowego!! :D Smak tych okrągłych kuleczek przeniesie nas w inny wymiar :) 

Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Masa netto
112g
Cena za 100g
17,85 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Mleko, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku, masło kakaowe, masa kakaowa, tłuszcz mleczny, emulgator (E442, E476, lecytyna sojowa, E475, lecytyna słonecznikowa), aromaty. Zawiera mleko, soję. Może zawierać orzechy, pszenicę.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...