Reese's Peanut Butter Baking Chips

(283g)

Małe czekoladki o smaku masła orzechowego.

29,99 zł 20,99 zł

Obecnie brak na stanie

Słynna amerykańska posypka Reese's o smaku masła orzechowego, to istne szaleństwo. Fantastyczny dodatek do brownie, babeczek, lodów, deserów, jogurtów, ciastek, ciast i wszelkich i innych domowych wypieków.

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Masa netto
283g
Cena za 100g
7,42 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Częściowo odtłuszczone orzechy ziemne, cukier, częściowo utwardzony olej roślinny (z ziaren palmowych i olej sojowy), syrop kukurydziany, dekstroza, zredukowana serwatka (z mleka), sól, aromat (wanilina), sztuczne aromaty, emulgator (lecytyna sojowa).
-30%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...