Zentis Spekulatius Marzipan Kartoffeln

(100g)

Kartofelki marcepanowe z dodatkiem korzennych przypraw spekulatius.

Data ważności
2024-04-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

7,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

To kolejny kultowy produkt od firmy specjalizującej się między innymi w produkcji marcepanu. Spekulatius to tradycyjne świąteczne ciasteczko z Niemiec i Holandii, znane z wyjątkowego smaku, który zawdzięcza mieszance korzennych przypraw takich jak cynamon, goździki, imbir, kardamon i inne. W przypadku Zentis Spekulatius Marzipan Kartoffeln, ten charakterystyczny smak i aromat spekulatius jest połączony z klasycznym marcepanem, co daje unikalną i zimową kombinację smaków.

Firma Zentis istnieje już ponad 100 lat. To przykład przedsiębiorstwa rodzinnego, które z małego sklepu rozrosło się do wielkiego gracza działającego na rynku międzynarodowym. Wszystko zaczęło się w 1893 roku kiedy to Franz Zentis otworzył sklep z towarami spożywczymi oraz kolonialnymi w niemieckim Aachen (pol. Akwizgran) niedaleko słynnej katedry. Z biegiem czasu przedsiębiorczy Franz, który najprawdopodobniej widział lukę na rynku, wpadł na pomysł, żeby stworzyć ze swoich produktów ze sklepu morelową marmoladę. Okazała się ona hitem i to dało początek rozwoju firmy. Z marmolady korzystali regionalni piekarze, a także gospodynie domowe. Z czasem marmolada zyskała popularność w całych Niemczech. Ten sukces zmotywował rodzinę Zentis do poszerzenia oferty między innymi o słodycze, dżemy, jogurty, kremy do smarowania, produkty do piekarstwa i cukiernictwa. Obecnie firma posiada trzy zakłady produkcyjne w Europie - w Niemczech, Polsce, na Węgrzech oraz trzy w USA - Kalifornii, Pensylwanii i Plymouth Indiana, a ich produkty są znane w wielu państwach na świecie.

Masa netto
100g
Cena za 100g
7,99 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Cukier, 26% migdałów, syrop cukru inwertowanego, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 0,2% mieszanka przypraw (goździki, kardamon, cynamon), substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza). Może zawierać inne orzechy, składniki mleczne oraz soję.
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...