Reese's TRIO

(63g)

Trzy duże babeczki z masłem orzechowym.

Data ważności
2023-02-11
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

8,99 zł

Dostępny

Reese's to produkt, który opanował praktycznie cały świat. Gdyby zapytać Amerykanina o Reese's odpowiedziałby, że nie wyobraża sobie bez niego życia. W czym tkwi jego wyjątkowość? To nieziemskie połączenie masła orzechowego z rozpływającą się w ustach mleczną czekoladą.

Reese's TRIO to trzy (większe od standardowych) babeczki z masłem orzechowym. <3

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Masa netto
63g
Cena za 100g
14,27 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, czekolada, odtłuszczone mleko ,tłuszcz mleczny, lecytyna (soja, E476), wanilina, sztuczne barwniki, orzechy, cukier, dekstroza, sól, E319, kwas cytrynowy w celu utrzymania świeżości.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...