Cadbury Chocolate Eclairs

(130g)

Cukierki toffee z czekoladą w środku.

9,99 zł

Obecnie brak na stanie

Eclairsy to przysmak naszego dzieciństwa! Kto nie kochał tych pysznych karmelowych cukierków z miękką mleczną czekoladą w środku! Niestety kiedy firma Cudbury sprzedała Wedla Eclairsy wycofano z Polski. Ale to nie koniec świata ;) Nadal sprzedawane są w Anglii, a teraz dostępne są w Scrummy! Z nami możecie przenieść się w czasie i jeszcze raz na nowo zachwycać się ich cudownym smakiem :)

Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Waga
130g
Cena za 100g
7,68 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
syrop glukozowy, cukier, pełne mleko w proszku, olej palmowy, masło kakaowe, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku , serwatka w proszku (z mleka ), tłuszcz mleczny, emulgatory (E471, E442), sól, regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), aromaty

Related products

Scrummy
Wczytywanie...