Dumle Smooth Strawberry

(220g)

Miekkie toffi o smaku truskawkowym, polane mleczną czekoladą.

Data ważności
2021-06-14
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

16,99 zł

Dostępny

Cukierków Dumle chyba nie trzeba nikomu przedstawiać :) Mamy dla Was cudowną nowość od Fazer'a!! To cukierki wypełnione gęstym toffi o smaku truskawkowym! Oczywiście każdy pokryty jest idealną, mleczną czekoladą :) Nie można obok nich przejść obojętnie :) 

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
220g
Cena za 100g
7,72 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), pełne mleko w proszku, masło kakaowe, serwatka w proszku (z mleka), masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, sól, emulgator (lecytyna sojowa), aromaty (w tym truskawka). Produkt może zawierać orzechy, migdały i zboża zawierające gluten.
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...