Fazer Dumle Snack Original Bar

(40g)

Karmelowy batonik z ryżowymi chrupkami, polany mleczną czekoladą.

3,99 zł

Obecnie brak na stanie

Niektórzy z Was być może kojarzą batonika Dumle Snacks? Dla nas osobiście to jeden z najlepszych batonów jakie kiedykolwiek próbowaliśmy. Grubą, piankową warstwę karmelu otulają ryżowe chrupki. Całość otula wspaniała, mleczna czekolada od Fazera! Jest on idealny w swej prostocie i nieziemsko smaczny <3 Spróbuj koniecznie jeżeli nie miałeś jeszcze okazji.

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu. Następnie 17 września 1831 roku otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. W 1897 roku została otwarta nowa czteropiętrowa fabryka w Tehtaankatu w centrum Helsinek.

Waga
40g
Cena za 100g
9,98 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, syrop skrobiowy, mleko, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, olej roślinny utwardzony, ryż, mąka, serwatka w proszku, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone, sól, białko ryżowe, słód jęczmienny, emulgator (lecytyna sojowa), aromatyMasa kakaowa min 30% w czekoladzie mlecznej.Może zawierać orzechy, migdały i pszenicę.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...