Sathers Cherry Sours Bag

(8g)

Kwaśne cukierki o smaku wiśniowym.

Data ważności
2021-04-26
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

5,99 zł

Dostępny

Sathers to popularne cukierki w USA produkowane przez Ferrara Candy Company. Są wiśniowe i mają trzy warstwy. Na początku słodką, potem kwaśną i miękką, a na końcu twardą do ssania. Są bardzo soczyste i intensywne w smaku.

Firma Ferrara Candy Company została założona przez rodzinę Ferrera, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z Włoch w 1900 roku. Osiem lat później w Chicago we włoskiej dzielnicy otworzyli piekarnię, gdzie oprócz wyrobów piekarskich oferowali również popularne na włoskich weselach migdały w cukrowej skorupce. Kiedy okazało się, że cukierki sprzedają się lepiej niż pieczywo, Salvatore Ferrara postanowił razem ze szwagrami zbudować zakład produkcji słodyczy. Było to dobre posunięcie. Firma bardzo szybko się rozwinęła i dzisiaj zatrudnia około 1000 pracowników i posiada cztery zakłady produkcyjne. Ich najbardziej znanymi markami są: Atomic Fireball, Lemonhead oraz Red Hots. Ponadto są producentami żelków Trolli w USA.

Waga
8g
Cena za 100g
74,88 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Cukier, syrop kukurydziany, modyfikowana skrobia kukurydziana, kwas cytrynowy, glazura cukiernicza, olej kokosowy, aromat, dekstroza, wosk Carnauba, biały olej mineralny, cytrynian sodu, barwnik (E129), wosk pszczeli. Barwnik E129 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...