Ferrara Chewy Lemonhead Fiercely Citrus

(23g)

Cukierki o smakach: różowej lemoniady, limonkowe, cytrynowe i truskawkowej lemoniady.

1,99 zł

Obecnie brak na stanie

Chewy Lemonhead to popularne cukierki w USA produkowane przez Ferrara Candy Company. Są to miękkie cukiereczki w czterech pysznych smakach, które wręcz rozpływają się w ustach. Poręczne pudełko idealnie nada się do zabrania do szkoły, pracy czy w podróż.

Firma Ferrara Candy Company została założona przez rodzinę Ferrera, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z Włoch w 1900 roku. Osiem lat później w Chicago we włoskiej dzielnicy otworzyli piekarnię, gdzie oprócz wyrobów piekarskich oferowali również popularne na włoskich weselach migdały w cukrowej skorupce. Kiedy okazało się, że cukierki sprzedają się lepiej niż pieczywo, Salvatore Ferrara postanowił razem ze szwagrami zbudować zakład produkcji słodyczy. Było to dobre posunięcie. Firma bardzo szybko się rozwinęła i dzisiaj zatrudnia około 1000 pracowników i posiada cztery zakłady produkcyjne. Ich najbardziej znanymi markami są: Atomic Fireball, Lemonhead oraz Red Hots. Ponadto są producentami żelków Trolli w USA.

Masa netto
23g
Cena za 100g
8,65 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Cukier, syrop kukurydziany, modyfikowana skrobia spożywcza z kukurydzy, kwas cytrynowy, sok cytrynowy z koncentratu, naturalne i sztuczne aromaty, substancja glazurująca E904, guma arabska, kwas mlekowy, regulator kwasowości E331, konserwant E325, barwnik E129, wosk Carnauba, barwnik E131, E102, E133, biały olej mineralny.Może zawierać mleko, jaja, migdały, kokosy, orzechy, soję. Barwniki E102, E129 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...