Ferrara Cherryhead

(23g)

Cukierki o smaku wiśniowym.

Data ważności
2021-04-23
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

1,99 zł

Dostępny

Cherryheads to popularne cukierki w USA produkowane przez Ferrara Candy Company. Są wiśniowe i mają trzy warstwy. Na początku słodką, potem kwaśną i miękką, a na końcu twardą do ssania. Są bardzo soczyste i intensywne w smaku. Poręczne pudełko idealnie nada się do zabrania do szkoły, pracy czy w podróż.

Firma Ferrara Candy Company została założona przez rodzinę Ferrera, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z Włoch w 1900 roku. Osiem lat później w Chicago we włoskiej dzielnicy otworzyli piekarnię, gdzie oprócz wyrobów piekarskich oferowali również popularne na włoskich weselach migdały w cukrowej skorupce. Kiedy okazało się, że cukierki sprzedają się lepiej niż pieczywo, Salvatore Ferrara postanowił razem ze szwagrami zbudować zakład produkcji słodyczy. Było to dobre posunięcie. Firma bardzo szybko się rozwinęła i dzisiaj zatrudnia około 1000 pracowników i posiada cztery zakłady produkcyjne. Ich najbardziej znanymi markami są: Atomic Fireball, Lemonhead oraz Red Hots. Ponadto są producentami żelków Trolli w USA.

Waga
23g
Cena za 100g
8,65 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
sacharoza, syrop kukurydziany, kwas cytrynowy, sztuczny aromat, emulgator (guma arabska), szelak, skoncentrowany sok jabłkowy, substancja glazurująca (wosk Carnauba), barwnik (E129).Może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, mleko i soję. Barwnik E129 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...