Ferrara Lemonhead

(23g)

Cukierki o smaku cytrynowym.

Data ważności
2021-09-24
W koszyku
szt.
W magazynie
5 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni

1,99 zł

Dostępny

Lemonhead to popularne cukierki w USA produkowane przez Ferrara Candy Company. Są cytrynowe i mają trzy warstwy. Na początku słodką, potem kwaśną i miękką, a na końcu twardą do ssania. Są bardzo soczyste i intensywne w smaku. Poręczne pudełko idealnie nada się do zabrania do szkoły, pracy czy w podróż.

Firma Ferrara Candy Company została założona przez rodzinę Ferrera, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z Włoch w 1900 roku. Osiem lat później w Chicago we włoskiej dzielnicy otworzyli piekarnię, gdzie oprócz wyrobów piekarskich oferowali również popularne na włoskich weselach migdały w cukrowej skorupce. Kiedy okazało się, że cukierki sprzedają się lepiej niż pieczywo, Salvatore Ferrara postanowił razem ze szwagrami zbudować zakład produkcji słodyczy. Było to dobre posunięcie. Firma bardzo szybko się rozwinęła i dzisiaj zatrudnia około 1000 pracowników i posiada cztery zakłady produkcyjne. Ich najbardziej znanymi markami są: Atomic Fireball, Lemonhead oraz Red Hots. Ponadto są producentami żelków Trolli w USA.

Masa netto
23g
Cena za 100g
8,65 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Sacharoza, syrop kukurydziany, kwas cytrynowy, naturalne i sztuczne aromaty, emulgator (guma arabska), szelak, koncentrat soku z cytryny, substancja glazurująca (E903), barwnik (E102).Może zawierać mleko, orzechy, orzeszki ziemne i soję. Barwnik E102 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...