Fazer Pantteri Fruit Pastilles

(70g)

Owocowe pastylki w poręcznym opakowaniu.

8,99 zł

Obecnie brak na stanie

Pyszne, owocowe pastylki z Finlandii zabiorą Cię na wycieczkę na dzikie safari. Możesz zabrać to kompaktowe pudełko ze sobą wszędzie, a na pewno podbijesz serca wszystkich fanów owocowych smaków! Co najważniejsze w tym produkcie? Są o niezwykle soczystym smaku owoców takich jak: gruszka, pomarańcza, truskawka i czerwona porzeczka.

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
70g
Cena za 100g
12,84 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia ziemniaczana, żelatyna, regulatory kwasowości (E270, E325), aromaty, substancja glazurująca (E903), barwniki (E120, E141, E160a, E100). MOŻE ZAWIERAĆ PSZENICĘ.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...