Cheetos Popcorn Flamin Hot 184g

(184g)

Popcorn o smaku Flamin Hot.

21,99 zł

Obecnie brak na stanie

Nowość od Cheetos już w Scrummy! Tym razem mamy dla Was popcorn o smaku kultowych chrupków Flamin' HOT. Po wpisaniu w Google "Flamin Hot" od razu wyskoczą nam artykuły w stylu "23 Symptoms Of Being Hopelessly Addicted To Flamin' HOT". I nie ma co się dziwić, smakują wyśmienicie i ciężko przestać je jeść. 

Historia tego smaku Cheetosów jest tak niesamowita, że postanowiono nakręcić o nim film o nazwie "Flamin Hot". Recepturę smaku Flamin Hot wymyślił Richard Montanez, woźny pracujący w fabryce Cheetos. Zainspirował się kuchnią meksykańską i w swojej kuchni eksperymentował z nowym smakiem. Rodzina Richarda była zachwycona jego dziełem, dlatego odważył się zaprezentować swój pomysł prezesowi firmy. Wiele czasu poświecił na przygotowanie wystąpienia przed zarządem i bez wątpienia tego nie żałował. Prezes Frito-Lay był zachwycony nowym smakiem wymyślonym przez Richarda i postanowił wprowadzić go na rynek. Nie trzeba dodawać, że chrupki okazały się takim hitem, że wiele firm próbuje je naśladować, a swoich fanów mają na całym świecie.

Masa netto
184g
Cena za 100g
11,95 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Popcorn kukurydziany, olej roślinny (kukurydziany, rzepakowy i/lub słonecznikowy), przyprawa Flamin' Hot (maltodekstryna [z kukurydzy], sól, ekstrakt drożdżowy, ser Cheddar [mleko, kultury bakterii, sól, enzymy], glutaminian sodu, olej słonecznikowy, serwatka [z mleka], chlorek potasu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwniki (E129, E110, E102), cebula w proszku, cukier, koncentrat białka (z mleka), syrop kukurydziany, maślanka (z mleka), czosnek w proszku, naturalne aromaty, wzmacniacze smaku (dioctan sodu, inozynian disodowy i guanylan disodowy). Barwniki E102, E110 i E129 mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...