Bikaji Mastkin Corn Flakes Mix

(200g)

Mix indyjskich przekąsek z płatek kukurydzianych, mąki z ciecierzycy, orzechów nerkowca, rodzynek wzbogacony mieszanką indyjskich przypraw. 

Data ważności
2020-12-08
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

6,99 zł

Dostępny

Mastkin Corn Flakes Mix to indyjska przekąska stworzona z płatek kukurydzianych, mąki z ciecierzycy, paluszek ziemniaczanych, rodzynek oraz orzeszków nerkowca wzbogacona indyjskimi przyprawami. Dodano do niej takie przyprawy jak: chili, kurkuma, pieprz, kardamon, goździki. Jeden kęs tych aromatycznych przekąsek i poczujecie się jak w Indiach. Producent stawia na etniczne smaki

Pod koniec lat 80. Shri Shivratan Agarwal postanowił stworzyć coś, co mogłoby odzwierciedlić jego tożsamość. Doprowadziło to do narodzin marki Bikaji. Chciał dotrzeć do każdego konsumenta z autentycznym indyjskim smakiem, który odzwierciedla indyjską kulturę i wartości. Przez lata firmie Bikaji udało się zdobyć wiele serc na całym świecie, dzięki różnorodnym produktom i innowacyjnym opakowaniom, co dodatkowo zwiększyło jego możliwości przeniesienia smaku Indii na cały świat.

Masa netto
200g
Cena za 100g
3,50 zł
Kraj pochodzenia
Indie
Skład
Płatki kukurydziane 25%, mąka z ciecierzycy, paluszki ziemniaczane, orzechy nerkowca, rodzynki, sól, chili, kurkuma, szpinak, czarny pieprz, kardamon, goździki, jadalny olej roślinny.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...