Pringles Jalapeno

(158g)

Czipsy ziemniaczane o smaku papryczki jalapeno.

Data ważności
2021-11-28
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

15,99 zł

Dostępny

Pringles Jalapeno to nie tylko kultowe chipsy ale i wyzwanie. Czy podołasz mocy kultowych chipsów w ostrym wydaniu o smaku papryczek jalapeno? Przekonajmy się!

Pringles to marka chipsów produkowana od 1968 roku. Obecnie jej właścicielami jest amerykańska firma Kellogg's. Na początki chipsy sprzedawane były tylko w USA, jednak od lat siedemdziesiątych zaczęto eksportować ten produkt na zagraniczne rynki. Obecnie Pringles sprzedawane są w ponad 140 krajach.

Masa netto
158g
Cena za 100g
10,12 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Suszone ziemniaki, olej roślinny (zawiera jeden lub więcej z następujących: olej kukurydziany, bawełniany, olej sojowy, olej słonecznikowy), mąka kukurydziana, skrobia pszenna, maltodesktryna. Zawiera 2% lub mniej: mąka ryżowa, serwatka w proszku, sól, częściowo utwardzony olej słonecznikowy, olej śmietany w proszku, dekstroza, glutaminian sodu, maślanka w proszku, guma arabska, naturalny i sztuczny aromat, pomidory w proszku, beztłuszczowe mleko w proszku, cebula w proszku, przyprawy , kazeinian sodowy, aromat dymu wędzarniczego, triglicerydy o łańcuchach średniej długości, guanozyno-5′-monofosforan disodu, inozynian disodowy, tartrazyna, mono i diglicerydy, wyciąg z drożdży, olej z krokosza barwierskiego, drożdże torula, tłuszcz mleczny, ekstrakt z papryczek Jalapeno, odwodnione masło (śmietana, sól). Zawiera składniki pszenicy i mleka.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...