Guinness Chips Original 40g

(40g)

Chipsy ziemniaczane o smaku ciemnego piwa Guinness.

Data ważności
2020-12-03
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

6,99 zł

Dostępny

Jest wieczór po ciężkim dniu w pracy, w telewizji leci dobry film a Ty marzysz o zimnym piwie i czymś do pochrupania? Teraz możesz mieć dwa w jednym. Przed Tobą nowość - chipsy ziemniaczane o smaku najprawdopodobniej najpopularniejszego ciemnego piwa na świecie!

Guinness to najpopularniejsze piwo w Irlandii, warzone w założonym przez Arthura Guinnessa browarze St. James’s Gate Brewery w Dublinie. Piwo szybko zdobyło popularność na Wyspach Brytyjskich, a później na całym świecie. W 1833 roku firma była największym irlandzkim browarem, a pół wieku później produkowała już milion beczek piwa rocznie. Dziś na świecie wypija się 10 milionów kufli Guinnessa dziennie, a działający od ponad 250 lat browar jest jedną z największych i najbardziej znanych firm piwowarskich na całym globie. Obecnie Guinness jest częścią brytyjskiego koncernu Diageo.

Masa netto
40g
Cena za 100g
17,48 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Ziemniaki, olej słonecznikowy, ekstrakt z drożdży w proszku, cukier, maślanka w proszku (z mleka), mąka ryżowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, naturalne aromaty (zawierają słód jęczmienny), ekstrakt słodu jęczmiennego w proszku, śmietanka w proszku (z mleka).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...