Bikano Dry Petha

(400g)

Tradycyjny indyjski deser z Winter Melon

Data ważności
2022-01-14
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

27,99 zł

Dostępny

Przed Wami zaskakujący deser prosto z Indii.  „Winter Melon” to potoczna nazwa beninkazy szorstkiej - rośliny tropikalnej z rodziny dyniowatych, wykorzystywanej od wieków w Azji jako warzywo. Używano jej do produkcji popularnego napoju o wyrazistym i bardzo słodkim smaku, zwanego "herbatą z melona zimowego", bardzo popularnego w Indiach, Chinach, na Tajwanie czy w Wietnamie. Mimo swojej oryginalnej nazwy, przyrządzanie go wcale nie jest aż takie trudne. 

Dry Petha to pyszne cukierki dyniowe znane jako Bikano Dry Petha. Mają prosty skład i zachwycą Cię swoim smakiem. To półprzezroczysty i miękki cukierek zrobiony z kawałków dyni zanurzonych w syropie cukrowym. W Indiach jest zwykle podawany jako deser.

Firma Bikano od 1965 roku nie ogląda się za siebie. Podążając za najnowszymi trendami w dziedzinie słodyczy. Pan Shyam Sundar Aggarwal wprowadził w 1988 roku Bikano do sprzedaży produktów w szczelnych opakowaniach. W 2003 roku wymyślił restauracje szybkiej obsługi o nazwie Bikano Chat Cafes, które serwowały dania typu fast food. Służąc grupie od ponad 55 lat, stworzył nowe standardy jakości, badań i rozwoju oraz innowacyjnych procesów, które przyniosły firmie znakomite wyniki i wyniósły grupę na dotychczas nietknięte wyżyny. W dowód uznania otrzymała nagrodę za całokształt twórczości na Conference of All India Food Processors Association w 2018 roku.

Masa netto
400g
Cena za 100g
7,00 zł
Kraj pochodzenia
Indie
Skład
Cukier, beninkaza szorstka, środek konserwujący (E 282) )
Nowy

Scrummy
Wczytywanie...