Zmieniamy się dla Was! Daty ważności produktów na stronie.

 404  Komentarze:   3

 Categories:  Kulisy Scrummy  

Zmieniamy się dla Was! Daty ważności produktów na stronie.

W najbliższym czasie planujemy rewolucje na naszej stronie! W związku z tym możecie spodziewać się wielu zmian, oczywiście na lepsze. Mamy nadzieję, że dzięki nim, poprawimy Wasz komfort w wybieraniu ulubionych łakoci, napojów, czy przekąsek. 

Pierwszą zmianą, którą wprowadziliśmy w dniu dzisiejszym jest widoczność dat ważności w karcie każdego produktu. Poświęciliśmy na to dużo czasu i pracy, ale wierzymy, że jest to duży krok do przodu. Jesteśmy pewni, że ułatwi to Wam wybór słodkości, biorąc pod uwagę fakt, iż niektórymi z nich rozkoszujecie się zaraz po otrzymaniu paczki, a inne czekają na odpowiednią okazję  ;)

Ponadto niektóre daty produktów sprowadzanych z innych kontynentów niż Europa, mocno różnią się od europejskiego zapisu, przez co łatwo jest błędnie je odczytać. Na przykład w USA, w pierwszej kolejności pisze się miesiąc, dzień i na końcu rok. W Stanach Zjednoczonych data 01.02.2017 oznacza, że produkt ważny jest do drugiego stycznia dwa tysiące siedemnastego roku. W związku z tym, aby ułatwić Wam życie, podaliśmy wszystkie daty produktów według standardowego, europejskiego zapisu.

Chcemy żebyście byli pewni, że oferujemy Wam najwyższą jakość produktów oraz żebyście byli jak najbardziej zadowoleni ze swoich zakupów. 

Jeśli macie jakieś sugestie, co moglibyśmy zmienić lub poprawić na stronie, to dajcie nam znać w komentarzu :)

  •  Komentarze ( 3 )
 klaudia
to jest pyszne
 Sklep Scrummy
Ola, nam też bardzo smakuje :D
 ola poremba
WoW ja już to jadłam to jest pyszne ja sama nie wierze ale to jest cudo:)
Strona:1
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane