Wiosenne dostawy - przegląd nowości!

 34  Komentarze:   0

 Categories:  Dostawy  

Wiosenne dostawy - przegląd nowości!

Maj i czerwiec to dla nas bardzo intensywne miesiące. Również przyjechało do nas w tym czasie kilkadziesiąt dostaw. Co za tym idzie - mnóstwo nowości oraz uzupełnienie stanów magazynowych.

Pojawiły się u nas 3 nowe wersje Coli: japońska Coca-Cola Plus z dodatkiem błonnika, oraz dwie wersje energetyka o oryginalnym smaku coli. Wersja z cukrem oraz bez :)

Z okazji finałowego sezonu serialu Gra o Tron, można u nas kupić wyjątkową, limitowaną wersję Ciasteczek Oreo, oraz wersję o smaku mega popularnego w Stanach deseru S'mores.

Jako jedyni w Polsce, możemy się pochwalić że posiadamy meksykańskie, kukurydziane chipsy tortilla Takis w dwóch wersjach Nitro oraz piekielnie ostre Fuego. Wyróżnia je wyjątkowy smak dzięki ogromnej ilości przypraw, które dokładnie otulają każdego chipsa :D Ich skala ostrości również jest konkretna!

Japończycy również, uraczyli nas dwoma nowymi wersjami Fanty, o smaku ciemnych winogron i mango, które są wzbogacone witaminami :D

Kultowe oranżady Hata Ramune Soda, dostępne mamy w 4 nowych smakach: truskawka, pomarańcza, matcha oraz jagoda :)

Najmłodszym klientom z pewnością spodobają się nowe dyspensery na cukierki PEZ z kultowymi postaciami z bajek i kreskówek.

Coś na grilla? Nowe sosy z dodatkiem burbonu Jim Beam w 3 smakach z pewnością wywołają uśmiech na twarzach wszystkich grillujących w te lato osób.

Rafaello Malinowe to bez wątpienia hit tej wiosny, który oczywiście możecie nadal u nas kupić :)

Z gorących Indii dotarły do nas litrowe kartoniki wspaniałych, gęstych soków Maaza o smakach egzotycznych owoców. Są niesamowicie smaczne!

Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane