Wielkie dostawy w Scrummy!

 321  Komentarze:   2

 Categories:  Dostawy  

Wielkie dostawy w Scrummy!

To był szalony miesiąc! W lutym mieliśmy największe dostawy słodyczy, napojów oraz przekąsek w naszej historii!  Przyjechały do nas jednocześnie produkty z USA, Anglii, Niemiec, oraz Japonii. Oprócz uzupełnienia większości stanów, do naszego sklepu dołączyło ponad 250 nowości!

Z USA uzupełniliśmy stany kremów z pianek marshmallow Fluff, babeczek z masłem orzechowym Reese’s, czekolad Hershey’s i wielu innych produktów. Nowościami są między innymi reprezentujące jasną stronę mocy Skittles Brightside, niezwykle popularne w USA żelki Swedish Fish, czy mini donaty Mrs. Freshley's Cinnamon Mini Donuts.

Z Anglii uzupełniliśmy stany między innymi czekolad oraz batonów Cadbury, kremów o smakach popularnych batonów takich jak: Bounty, Twix oraz Maltesers, a także chipsów Doritos oraz Pringles. Z ciekawych nowości przyjechały do nas kolejne wersje napojów Rubicon, batoniki Galaxy oraz popularne w UK cukierki Millions.

Dostawa z Niemiec to uzupełnienie kultowych pozycji takich jak Oreo w białej i mlecznej czekoladzie, gum Hubba-Bubba, czy niemieckich wersji Pringles. Jeśli chodzi o nowości, to głównie przyjechały do nas żelki. W tej chwili z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że mamy największy wybór żelków w Polsce. Do Haribo dołączyły popularne, nie tylko w Niemczech, marki: Trolli, Katjes, czy Hitschler.

Z Japonii przyjechały do nas głównie zestawy Popin Cookin. Nie zabrakło jednak gorących nowości! Między innymi KitKatów Butter Cookie o smaku maślanych ciasteczek oraz KitKat Japanese Sake o smaku tradycyjnego, japońskiego alkoholu - sake! Mamy również nowe, limitowane edycje Pocky. Na przykład Pocky Crystal Salty, czyli czekoladowe paluszki z kryształkami soli i cukru.

To był pracowity miesiąc! Ale nie zwalniamy tempa. Co miesiąc planujemy kolejne dostawy i nowe, gorące nowości! Bądźcie z nami :)

  •  Komentarze ( 2 )
 Aleksandra
Super ♥ Muszę sobie kupić :D
 Olisława.pl
Super ciekawe słodycze chciałabym je wszystkie spróbować
Strona:1
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane