Rekordowe dostawy i niesamowite nowości!

 31  Komentarze:   1

 Categories:  Dostawy  

Rekordowe dostawy i niesamowite nowości!

W tym miesiącu mieliśmy dużo dostaw. Styczeń i luty pod tym względem był rekordowy. Przez ostatnie kilka dni wstawiliśmy aż 200 nowości! Uzupełniliśmy też wiele braków!

Czekolady z cukierkami M&M’s Minis - nowość na rynku amerykańskim. Cieszymy się, że jesteśmy pierwsi, którzy oferują je w Polsce. Mamy je w czterech wersjach: z samymi cukierkami, z migdałami, z fistaszkami, z chrupkami ryżowymi.

Kolejny Hit 2019 z USA to Snickersy o smakach masła migdałowego, masła orzechowego oraz masła migdałowego z karmelem o smaku klonowym. Również jesteśmy pierwsi w Polsce, którzy mają te produkty.

Hershey’s też nie rozczarował swoich fanów. Ich nowością na rok 2019 jest czekolada Hershey’s z cukierkami o smaku masła orzechowego Reese’s! 

Z kolejnych ekstra nowości mamy chipsy Seabrook z serii Fire Eaters. To propozycja dla osób, które lubią czuć ogień w ustach! Mamy je w trzech wersjach smakowych o różnym poziomie ostrości.

Dla miłośników przekąsek mamy nowość prosto z Holandii - Doritos Bits Twist Honey! To kukurydziana przekąska o smaku miodowego sosu BBQ. Bardzo możliwe, że w Polsce znajdziesz go tylko u nas.

Przyjechała do nas również dostawa z Finlandii. Ciekawymi nowościami są Dumle o smakach pomarańczy, bananów, piernika czy lukrecji. Mamy również czekoladę Fazera z kawałkami cukierków Dumle!

Z Azji przyjechały do nas nowe zestawy Kracie Popin Cookin, nowe niespotykane smaki sosów Sriracha i wiele, wiele innych nowości!

Uzupełniliśmy również stany wielu produktów takich marek jak: Snickers, Reese’s, Fazer, M&M’s, Mountain Dew, Pringles, Skittles, Hershey’s i wiele innych.

Sprawdź nasze wszystkie nowości!

  •  Komentarze ( 1 )
 Natalia Skiba
hccem to posmakowaci
Strona:1
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane