Ogromne, grudniowe dostawy!

 63  Komentarze:   0

 Categories:  Dostawy  

Ogromne, grudniowe dostawy!

W ostatnich tygodniach doszło do nas wiele dostaw, a to wszystko, żeby zaoferować największy w Polsce wybór zagranicznych słodyczy. Jesteśmy jedynym sklepem internetowym o tak szerokim asortymencie słodyczy, przekąsek i napojów z całego świata :)

Jednym z naszych bestsellerów ostatnich tygodni jest Coca-Cola Clear z Japonii!, Pepsi o smaku porzeczkowym oraz Pepsi Blue!

Jako prezent dla bliskiej osoby idealną propozycją są krówki w eleganckich opakowaniach. Oprócz uzupełnienia krówek, znanej już naszym klientom wersji, Jack Daniel's, udało nam się zdobyć nowy smak produktu, tym razem o smaku wspaniałego burbonu Jim Beam!

Wspaniałe łakocie z alkoholem Guinnes i Baileys, również wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby :)

Produktów Reese's chyba już nikomu w polsce nie trzeba przedstawiać, dla ich fanów również mamy nowe, prezentowe pozycje a także całkowicie nowy produkt - ciastka Reeses Rounds!

Zima to idealny czas na jedzenie najlepszych czekolad, z tego też powodu nasz asortyment czekolad znacznie się powiększył. Możemy pochwalić się wyborem marek takich jak: Galaxy, Marabou, Cadbury, Studentska, Magnum, FazerJack Daniel's oraz nowej - Heidi.

Uzupełniliśmy również stany takich produktów jak Pop Tarts, Oreo, chałwy, Doritos, WalkersHershey's i wiele wiele innych :) Pamiętajcie, że wspaniałym pomysłem na prezent są również gotowe zestawy słodyczy w paczkach niespodziankach oraz mystery boxy ;)

Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane