Ogromna dostawa słodyczy z USA!

 41  Komentarze:   2

 Categories:  Dostawy  

Ogromna dostawa słodyczy z USA!

W dniu wczorajszym tj 06.02.2017, przyjechała do nas naprawdę duża dostawa z Produktami z USA! Cieszymy się bardzo, bo dostawy z Ameryki należą do naszych ulubionych :) Można w niej znależć uzupełnienie klasyków takich jak produkty Reese's i Hershey's oraz wiele innych perełek. Również w najbliższych dniach spodziewajcie się dużej ilości nowych produktów, które sukcesywnie będą się pojawiać u nas na stronie.

Nasze półki znów uginają się od 4 rodzajów Snickersów, ale to nie wszystko. Już niebawem pojawi się u nas Snickers Crisper Peanut Butter!

Milky Way OriginalMidnight Dark, Original USA oraz Simply Caramel powróciły do Scrummy. Jedliście już któregoś z nich? Jeśli tak to koniecznie napiszcie w komentarzu którego i czy Wam smakował :) Dla nas każdy jest wyjątkowy i z ręką na sercu - każdy smakuje wyśmienicie :) 

Jeśli jesteście fanami kwaśnych słodyczy, to z pewnością chętnie spróbujecie sprajów od Warheads w 3 smakach: arbuzblue raspberry oraz jabłko.

Uzupełniliśmy również wiele smaków amerykańskich M&M's!

Mamy jeszcze dla Was dużą niespodziankę - wyjątkową nowość! Hershey's po 22-óch latach wyprodukowało nowy smak czekolady - Hershey's Gold Peanuts & Pretzels. Jest to kremowa tabliczka o smaku karmelowej czekolady z zanurzonymi w niej lekko słonymi orzeszkami ziemnymi oraz kawałkami precelków. Jest dosłownie wspaniała, rozpuszcza się w ustach.

Drugą bardzo ciekawą nowością jest najnowsza wersja Skittles Sweat Heat. Od polskich wersji, różnią się przede wszystkim smakami,a le te zaskakują również czymś wyjątkowym. Każdy z cukierków ma słodki smak owocowy, po czym przeistacza się w pikantne kopnięcie naszych kubków smakowych! Czegoś takiego jeszcze nie było!

W międzyczasie zaglądajcie na naszego snapa Scrummy_sklep dzięki któremu będziecie na bieżąco z nowościami ;)

  •  Komentarze ( 2 )
 Andzia Czekała
Jeśli jest to jeszcze aktywne to chciała bym wziać udział
 cvapjk
Super :D Długo czekałam na dostawę
Strona:1
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane