Ogromna dostawa z USA!

 333  Komentarze:   3

 Categories:  Dostawy  

Ogromna dostawa z USA!

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy bardzo dużo pracy. Oprócz tego, że mieliśmy dużo zamówień, to przyjechały jeszcze do nas trzy wielkie dostawy z Anglii, Niemiec oraz USA. Do wystawienia mieliśmy łącznie prawie 200 nowych produktów!

Dzisiaj udało nam się wystawić ostatni produkt z Ameryki. Była to największa nasza dostawa z USA w historii firmy. Przyjechało do nas 250 rodzajów produktów z czego ponad 50 to nowości. 

Uzupełniliśmy stany kremów z pianek marshmallow Fluff, czekolad Hershey’s, słodyczy od Reese’s, M&M’sów z masłem orzechowym, miętowych oraz z preclami; wielu smaków Pop Tarts, przekąsek od Combos, Fanty Grape, produktów Wonka i wielu wielu innych.

Tak jak wspominaliśmy, nie zabrakło w dostawie gorących nowości! Są nimi na przykład:

Fanta Berry o smaku owoców leśnych, Fanta Peach o smaku brzoskwiniowym oraz Fanta Cherry o smaku wiśniowym. Są to nowe smaki dostępne na amerykańskim rynku. Bardzo cieszymy się, że już są dostępne w naszym sklepie.

Nowe smaki Pop Tarts. Pop Tarts Red Velvet o smaku bardzo popularnego ciasta w USA oraz o smakach napojów takich jak piwo korzenne A&W oraz pomarańczowego Crush.

Hubby Bubby z USA o smakach Dr Pepper, Crush Grape, Blue Raspberry oraz Strawberry & Watermelon. Teraz możemy pochwalić się dużym wyborem gum Hubba Bubba nie tylko z Niemiec, ale również z Ameryki.

Postanowiliśmy jeszcze sprowadzić kilka kultowych pozycji z USA niezwiązanych ze słodyczami. I tak wprowadziliśmy legendarne zupy w puszkach od Campbell’s, ser w spreju Easy Cheese, czy legendarny sos do steków A1.

To tylko część wspaniałych nowości, które przyjechały do Scrummy. Jesteśmy bardzo podekscytowani nową dostawą, mamy nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebie :)

  •  Komentarze ( 3 )
 blanka
ile trwa dostawa
 Luiza
Kocham Cię scrummy
 Dawid
Kiedy bedzie w ser w sprayu znowu ?
Strona:1
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane