Nowe Mystery BOX'y!

 104  Komentarze:   1

 Categories:  Recenzje  

Nowe Mystery BOX'y!

Czy doszła do Was już wieść o naszej wyjątkowej nowości! To trzy unikalne Mystery Boxy! Każdy inny, każdy wyjątkowy i niepowtarzalny. Postaramy się przedstawić je w kilku zdaniach :)

ASIA BOX

To pierwszy z trzech boxów, który pojawił się u nas na stronie. Znajduje się w nim kilkanaście produktów z Azji. Ich smaki są wyjątkowe, charakterystyczne dla krajów azjatyckich,z pewnością zaskoczą Ciebie i Twoich bliskich :) Asia Box pomoże przenieść Ci się wyobraźnią w podróż do Japonii, Wietnamu, Tajlandii i Korei :)

USA BOX

Znajduje się w nim kilkanaście kultowych produktów ze Stanów Zjednoczonych, które każdy powinien spróbować. Kiedyś dzieci wyczekiwały raz w roku na paczkę od cioci czy wujka z Ameryki. To już nie te czasy... Dziś z pomocą przychodzi Scrummy z USA BOX'em! Znajdują się w nim prawdziwe legendy, jak i świetne nowości z rynku USA.

CHALLENGE BOX 

Ten box dedykowany jest dla twardych zawodników :) Znajdują się w nim same ekstremalne słodycze i przekąski. Produkty w nim zawarte będą świetne dla każdego youtuber'a :) Challenge BOX również zapewni świetną zabawę na imprezie lub spotkaniu ze znajomymi. Mnóstwo śmiechu i ubaw po pachy gwarantowane :)

Dlaczego nasze MYSTERY BOX'Y są tak wyjątkowe? Ponieważ włożyliśmy w nie wiele pracy. Każdy z nich został indywidalnie przez nas zaprojektowany, dzięki czemu są jedyne w swoim rodzaju! Nigdzie indziej takich nie znajdziecie. Wiele czasu również poświęciliśmy aby skomponować idealne do nich zestawy produktów. Życzymy Wam świetnej zabawy przy rozpakowywaniu boxów oraz smacznego przy testowaniu ich zawartości :)

  •  Komentarze ( 1 )
 Maja
Bardzo ten pomysł oryginalny
Strona:1
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane