Marcowe dostawy - sprawdź nasze nowości!

 40  Komentarze:   0

 Categories:  Dostawy  

Marcowe dostawy - sprawdź nasze nowości!

Jak każdy miesiąc, ten też był bardzo pracowity. Mieliśmy w nim sporo dostaw - szczególnie produktów z Azji!

Bardzo cieszymy się z nowych dań i zupek instant od firmy Samyang. Mamy je teraz w wielu smakach, między innymi wersje serową, carbonara, jjajang, stew type! Na pewno ucieszy to fanów tak zwanych chińskich zupek, fanów marki Samyang, czy wielbicieli ognistych smaków!

Cieszymy się również z chrupek z Indii! Mowa o Kurkure produkowane przez firmę Pepsi. Są pikantne i mają bardzo orientalny, indyjski charakter. Niektórzy mówią, że to indyjska wersja kultowych Cheetos Flaming Hot. Zdecydowanie polecamy tę pozycję!

Poszerzyliśmy też ofertę napojów instant od firmy Gold Kili z Singapuru. Mamy je w wersjach Matcha Latte, Matcha Ginger Latte, Hojicha Latte czyli z prażoną zieloną herbatą, oraz z dodatkiem daktyli. Zdecydowanie polecamy te egzotyczne napoje, w bardzo prosty i szybki sposób możesz je zrobić w swoim domu.

Uzupełniliśmy też stany wielu azjatyckich produktów. Np ciasteczek Dolly o smaku najbardziej obrzydliwego owocu świata - Duriana. Doszły też do nas cukierki imbirowe Gingerbon - wiemy, że wiele osób na nie czekało! Mamy też już komplet smaków mochi od Royal Family.

Oprócz azjatyckich produktów uzupełniliśmy zapasy żelków Vidal, na uwagę zasługuje nowość - żelki w kształcie jednorożców Vidal Gummi Unicorns.

Wprowadziliśmy również niemiecką markę Cavendish & Harvey. To oni produkują cukierki premium w eleganckich puszkach i bardzo ciekawych smakach.

Mamy również kolejny krem od firmy Mars Incorporated, o smaku batonika... Mars! ;) To czekoladowo-karmelowy krem i jak wszystkie kremy najlepiej smakuje jedzony palcem prosto ze słoika.

Wspomnieliśmy tylko o części nowości i uzupełnionych produktach. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i naszej zakładki z nowościami :)

Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane