Letnie dostawy i niesamowite nowości!

 11  Komentarze:   0

 Categories:  Dostawy  

Letnie dostawy i niesamowite nowości!

Czerwiec i Lipiec mimo sezonu urlopowego, jest dla nas bardzo pracowity. Wysyłaliśmy mnóstwo zamówień, a do tego wcale nie zwalnialiśmy z dostawami, cały czas wyszukując najlepszych słodyczy, przekąsek oraz napojów z różnych stron świata!

Przedstawiamy Wam nasze perełki z ostatnich dostaw:

Coca-Cola Plus Coffee z Wietnamu - Wietnamczycy uwielbiają kawę oraz są jednym z ich głównych eksporterów. Nic dziwnego, że Coca-Cola wpadła na pomysł połączenia coli oraz kawy. Na pewno jest to produkt, którego trzeba spróbować!

Coca Cola Vanilla Orange z USA - nowość od Coca-Cola w USA. Bardzo rzadko cola w USA wydaje nowe smaki pod marką Coca-Cola, dlatego tym bardziej zasługuje na uwagę. Ma przypominać letni smak dzieciństwa - wodnych lodów waniliowo-pomarańczowych, które w USA były niezwykle popularne.

Cheetos Flamin Hot z USA - nie jest to nowy produkt, jednak nie było go nie tylko w naszym sklepie, ale i w całej Europie od kilku lat. Wiele osób czekało na te legendarne, ekstremalnie pikantne chrupki!

Ciastka Tim Tam z Australii - Tim Tamy to legenda australijskich ciastek. Cieszymy się, że udało nam się zdobyć wersję produkowaną do Indonezji, bo dzięki temu ich cena jest zdecydowanie niższa, a smak dalej obłędny :)

Reese’s Chocolate Lovers oraz Peanut Butter Lovers z USA - nowość od najbardziej popularnej marki w USA. Tym razem Reese’s stworzyło dla swoich fanów dwie wersje produktu, dla miłośników czekolady oraz miłośników masła orzechowego.

Fanta Banana Yougurt z Japonii - Fanta bananowo-jogurtowa to bardza nietypowa i egzotyczna odmiana tego napoju. W Azji, a szczególnie w Japonii oraz Koreii napoje jogurtowe są niezwykle popularne. Nic dziwnego, że Fanta spróbowała swoich sił w produkcji tego typu napoju i co więcej, zdecydowanie im się to udało.

M&M’s Hazelnut Spread z USA - nowość na rynku w USA. Popularne cukierki tym razem zaskakują kremem orzechowo-czekoladowym w swoim wnętrzu. Przecież chyba każdy kocha kremy typu Nutella!

Lion Wild Peanut Sweet & Salty z Niemiec - wersja znanego batona Lion nieoblana czekoladą, idealna na lato, a do tego bardzo smaczna i chrupiąca.

Uzupełniliśmy też stany takich produktów jak: płatki śniadaniowe Reese’s, chipsy Lay’s Stax, żelki Haribo z Niemiec, koreańskie zupki Samyang, chipsy Pringles z USA, ser w spray’u Easy Cheese oraz danie Macaroni & Cheese od firmy Kraft i wiele, wiele innych produktów z Europy, USA oraz Azji!

Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane